Nasza biżuteria powstawała w niezwykły sposób, z chęci stworzenia trwałych, a może nawet wiecznych pamiątek przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Chcieliśmy aby miała w sobie „ducha” dawnych lat, ale pasowała również kobietom XXI wieku. Nasza pasja i miłość do wysokiej jakości złota, srebra, a także kamieni jubilerskich przerodziła się w powstanie pierwszych modeli wisiorków, kolczyków i bransoletek.

74a

Przed wykonaniem prototypów, spędziliśmy wiele tygodni na odpowiednim doborze kamieni ozdobnych. Chcieliśmy aby w ostatecznej formie wyglądały jak zatopione w złocie lub w srebrze. Wybraliśmy trzy wyjątkowe kamienie: amazonit, ametyst i kamień słoneczny, które zarówno w srebrze jak i złocie zapierają dech.

38

Prototypy wykonywaliśmy w srebrze, ponieważ nasze złoto jest próby 585, co powoduje, że jest bardzo kosztowne. Jednak za ceną i próbą idzie coś jeszcze. Jest trwalsze i bardziej odporne na zużycie. Dziś na rynku dostępnych jest wiele złotych łańcuszków i wisiorków o niższej próbie 333, które bardzo szybko mogą ulec przetarciom czy zniszczeniom. Do niedawna ta najniższa próba nie była praktycznie używana przez złotników czy jubilerów, jednak rosnące zainteresowanie wokół biżuterii pozłacanej wymusiło to niejako na rynku.

srebro

Nasze złoto jest wysokiej próby, dzięki czemu będzie to pamiątką na lata. Poza wisiorkami i łańcuszkami, w naszej ofercie znajdą Państwo również kolczyki, które miały być poniekąd bliźniakami wisiorków. Chcieliśmy aby miały tyle klasy co perły, ale jednocześnie były mniej oficjalne i odpowiednie na każdy dzień.

25a

Na koniec zdecydowaliśmy się na stworzenie bransoletek wykonanych w większości z kamieni ozdobnych, ale z małym dodatkiem w postaci zawieszki z naszym logo ae. Dziś prezentujemy Państwu pełną kolekcję klasycznej biżuterii aeterie zarówno w złocie jak i srebrze.

5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.