Pomysł na nasz lookbook narodził się dawno temu. Nasza dyrektor artystyczna pochodzi z okolic Szczecina, a nad polskim morzem spędziła większość wakacji. Sentyment do morza, szumu fal i piasku pod bosymi stopami sprawił, że Morze Bałtyckie stało się idealnym tłem dla pierwszej kolekcji Aeterie.

7

Brzeg morza i niskie położenie słońca sprawiło, że na planie filmowym mieliśmy niesamowity klimat i choć nadeszły już pierwsze chłodne dni, woda była wyjątkowo ciepła, a wiatr zdawał się ustać na kilka godzin. Słońce było tak blisko, że dało się poczuć jego ciepło, mimo niskiej temperatury powietrza.

8

Kręceniem materiału zajęli się chłopaki z 2SHOTS, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej i mieliśmy do nich pełne zaufanie. Podoba nam się ich podejście do pracy i atmosfera jaką można z nimi stworzyć. Są wyposażeni w najlepszy sprzęt oraz w drona, który był kluczowy dla uzyskania naszych wymarzonych ujęć.

9

Dodatkową część lookbooka nakręciliśmy w mieście, aby pokazać, że nasze sukienki wyglądają pięknie nie tylko na łonie natury, ale także w środowisku naturalnym ubrań, ale przekonajcie się sami i zobaczcie nasz making of:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.