POMOC – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zasady realizacji zakupów

Ile będę musiała czekać na przesyłkę krajową?

Zgodnie z regulaminem, przesyłka dotrze do Ciebie maksymalnie po upływie 7 dni roboczych od złożenia i opłacenia zamówienia – jednak w praktyce zazwyczaj wysyłamy paczki następnego roboczego dnia po zaksięgowaniu płatności.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej przesyłce, skorzystaj z opcji płatności przez nasz sklep www.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Zgodnie z zasadami zakupów przez internet, możesz odstąpić od zakupu w ciągu 14 dni, jednak bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

Jeżeli po otrzymaniu naszych produktów masz co do nich jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt z nami pod adresem contact@aeterie.com. Postaramy się pomóc!

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście! Prosimy tylko o odpowiednią adnotację i dane firmy podczas zamówienia.

Czy mogę zamówić dostawę za granicę?

Wysyłka zagraniczna jest dostępna do wybranych krajów w Europie i na Świecie – skorzystaj z kalkulatora wysyłki na stronie Koszyka, aby poznać jej koszty.

Przepisy międzynarodowe nakładają ograniczenia na wysyłkę biżuterii z metali szlachetnych, dlatego przesyłka ją zawierająca będzie nieco droższa (ze względu na konieczność deklarowania wartości) oraz możliwa do dostarczenia wyłącznie w wybranych krajach. Możliwe jest także nałożenie cła przez urząd.

Nasze produkty

Co oznacza, że produkt jest dostępny na zamówienie?

Status produktu „dostępny na zamówienie” oznacza, że dany produkt jest dostępny, jednak możliwe, że wysyłka potrwa chwilę dłużej. Nie wahaj się zamawiać takich produktów, w takiej sytuacji niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o czasie oczekiwania – jeżeli będzie zbyt długi, będziesz mogła zrezygnować z tego produktu.

W jaki sposób wysyłane są produkty?

Wszystkie nasze produkty są bezpiecznie zapakowane i przesyłane za pomocą usług kurierskich DHL.

Co jeżeli otrzymam uszkodzony towar?

Jeżeli po otwarciu paczki zauważysz wady produktu, prosimy skontaktuj się z nami pod adresem contact@aeterie.com, przesyłając informacje oraz zdjęcie.

Wyłącznie z obowiązku nałożonego przez rozporządzenie UE nr 524/2013 informujemy, że konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem:http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.